15-lecie Zespołu Folklorystycznego Ziemia Wrzesińska

2018-12-03
Jubileusz 60-lecia pracy artystycznej kierownika artystycznego i choreografa Ryszarda Zjeżdżałki oraz 15-lecie Zespołu Folklorystycznego Ziemia Wrzesińska.
Pokaż więcej


POROZUMIENIE KOALICYJNE PODPISANE, SZPITAL NAJWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ

2018-11-28
Starosta Piotr Gruszczyński, lider powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej, radny Sejmiku Tadeusz Tomaszewski, przewodniczący Zarządu Powiatowego SLD i Piotr Szczepański z Nowoczesnej podpisali dzisiaj porozumienie koalicyjne dotyczące współpracy Koalicji Obywatelskiej (PO i Nowoczesna) ...
Pokaż więcej


Tadeusz Tomaszewski Przewodniczącym Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

2018-11-26
Przed rozpoczęciem I sesji na konferencji prasowej w Urzędzie Marszałkowskim z udziałem Marszałka Pana Marka Woźniaka, przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej, PSL i SLD poinformowano, że została poszerzona dotychczasowa Koalicja PSL + PO + N o Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Pokaż więcej


Seniorzy nie boją się komputera

2018-11-14
Kilkunastu seniorów brało udział w warsztatach komputerowych, które odbywały się na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. W ramach zajęć zdobywali podstawową wiedzę na temat poruszania się w dzisiejszym świecie, w znacznej mierze opartym na nowoczesnych technologiach informatycznych.
Pokaż więcej


WSZYSCY LUDZIE GRUSZCZYŃSKIEGO! KRAJOBRAZ PO BITWIE O POWIAT...

2018-11-09
Potwierdziły się wszystkie nasze informacje dotyczące składu nowego Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego! W 100 procentach się potwierdziły! Piotr Gruszczyński – starosta, Anna Jung – wicestarosta, Mariusz Mądrowski – etatowy członek Zarządu oraz Telesfor Gościniak i przedstawiciel ...
Pokaż więcej


Znaleziono 1074 wiadomości
Jesteś na 1 z 215 stron
Znaleziono 1074 wiadomości
Następna strona